DovSnnx Moda męska klasyczne dżinsy wąskie proste dopasowanie spodnie dżinsowe na co dzień vintage sprane rozciągliwe spodnie nadrukowane haftowane przetarte dziury dżinsy dla mężczyzn męskie męskie paski czarny żółty

  • 381,52zł
  • 322,16zł

  • SKU: B09Q2V7175
  • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

DovSnnx Moda męska klasyczne dżinsy wąskie proste dopasowanie spodnie dżinsowe na co dzień vintage sprane rozciągliwe spodnie nadrukowane haftowane przetarte dziury dżinsy dla mężczyzn męskie męskie paski czarny żółty - B09Q2V7175

  • Design --- Wykończony rozporywanym na zamek błyskawiczny, zapięciem na guziki i trwałymi, wzmocnionymi szwami. Ten dżinsowy zbudowany, aby wygodnie wytrzymać najtrudniejsze warunki pracy, ze stylowym efektem postarzanym i niewiążącym prostym dopasowaniem do nóg.

  • Regular Fit --- Konstrukcja z wygodnym dopasowaniem w talii, siedzisku i na udach, ta dżinsowa jest zarówno funkcjonalna, jak i komfort przez długie dni. Nasz innowacyjny elastyczny pas z elastycznymi paskami dżinsowymi zapewnia wygodne dopasowanie, które porusza się i zgina się razem z Tobą.

  • Materiał --- To bez wątpienia klasyczne dżinsy wytrzymują zużycie. Wykonane z wytrzymałego i wygodnego elastycznego denimu dla dodatkowej łatwości ruchów, te uniwersalne dżinsy są zbudowane tak, aby przetrwać i pozwoliły ci poruszać się z komfortem przez cały dzień. Szwy z filcu, aby zapobiec otarciom, ta klasyczna dżinsowa została stworzona, aby przetrwać bez względu na zadanie.

  • Funkcja --- idealne na długie dni w pracy lub podczas zabawy, te dżinsy zapewniają komfort i przepuszczalność powietrza. Od daty lunchu po noc wyjścia ten elastyczny dżinsowy dżinsowy jest zbudowany z myślą o komforcie i trwałości. Zaprojektowane z ponadczasowym dopasowaniem, te dżinsy staną się elementem Twojej nowej szafy.

  • Prać --- nie zanurzać spodni w gorącej wodzie, w dużym stopniu skurczy się. Zwykle temperatura wody wynosi około 30 stopni. Jeśli pozwalają na to warunki, nie prać dżinsów w pralce, ponieważ to zniszczy zagniecenia spodni. Podczas prania należy pamiętać, aby obrócić wnętrze i wyprać, co może skutecznie zmniejszyć blaknięcie. Jeśli chcesz być odwodniony, należy ją również obrócić. Nie zajmuje zbyt długo, tylko minutę.